Fideyo
Ecrin Su'dan Sevdiklerine Videolar

Ecrin Su Çoban

Youtuber

YouTube'ta çektiği videolar ile tanınan Ecrin Su Çoban artık Fideyo'da.

100,00 TL

Son Fideyolar

Ecrin Su Çoban

Ecrin Su Çoban Kimdir?

Ecrin Su Çoban, sosyal mecralara içerik üretmesi ile tanınmıştır. 2006 yılının Kasım ayında doğmuştur. İl olarak Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Yaşamına Kocaeli’de devam etmektedir. O Ses Türkiye’nin çocuklar versiyonu olan yarışmada tanınmıştır. Boyu 143 cm, kilosu 36’dır. Ayrıca akrep burcudur. Kısa süre içinde yükselişe geçmiştir. Yaşına rağmen kariyerinde birçok projeye imza atmıştır.

Ecrin Su Çoban O Ses Türkiye Kariyeri

Çoban, O Ses Türkiye’nin Çocuklar versiyonunda halkın karşısına çıkmıştır. Nil Karaibrahimgil’den “Kanatlarım Var Ruhumda” şarkısı ile herkese kendini sevdirmiştir. Daha sonra çeyrek finale yükselmiştir. Çeyrek finalde Atiye “Ya Habibi” şarkısını seslendirerek finale kalmıştır. Yarı final şarkısı olarak, Gökçe “Tik Tak” şarkısını söylemiştir. Yarı final performansı çok beğenilse de finale çıkmaya yetmemiştir.

Ecrin Su Çoban Youtube Kanalı

Youtube kanalı olan çocuk oyuncunun 1.5 milyondan fazla takipçi kitlesi bulunmaktadır. Kanalı kendi ismini taşımaktadır. Ayrıca “Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası” isminde kanalı da vardır. Bu kanalında ise 65 binden fazla takipçi sayısı elde etmiştir. Çok fazla kişi tarafından kısa zamanda takip ve izlenme kazanmıştır. Kanal D dizisi “İyi Aile Babası” “Damla” karakterine hayat vermiştir. Böylece dizilerde de yer alarak ekranlara çıkmıştır.

Ecrin Su Çoban Kariyeri

2019 yılıyla birlikte de oyunculuğa ilk adımını atmıştır. İlk filmi “Masal Şatosu: Sihirli Davet” filmidir. Bu film sinemada vizyona girmiştir. Ayrıca Alice Müzikali’nde de rol almıştır. Afilli Aşk dizisi için Aslı Demirer ile “Afilli Aşk” şarkısını seslendirmiştir. Sinema filmleri, diziler ve Youtube kanalına eğlenceli içerikler üreterek kariyerine devam etmektedir.

Burcu: Akrep